• Projekt Meet my class 2021/2022

• Olbrzymie wyróżnienie

Jury konkursu European Language Label przyznało wyróżnienie w formie gratulacji dla dobrych praktyk edukacyjnych za nasze działania w ramach innowacji "Meet my class, meet my culture" realizowanej na zdalnych  lekcjach języka angielskiego w roku szkolnym 2020/2021. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy z zaangażowaniem tworzyli prezentacje i aktywnie uczestniczyli w międzynarodowych spotkaniach.

Polski tytuł to: Europejski znak innowacyjności w nauczaniu i uczeniu się języków obcych.

Językowa podróż do Argentyny

Niesamowita nauczycielka, Gloria Sanchez z Buenos Aires, przyjęła nasze zaproszenie i opowiedziała o tym, co warto zobaczyć w Argentynie - o przepięknych krajobrazach i swoich ulubionych miejscach. Gloria zachęcała naszych ósmoklasistów do aktywnego udziału w spotkaniu, do zadawania pytań, a nawet nauczyła nas kilka podstawowych zwrotów w języku hiszpańskim. Obejrzeliśmy wspólnie zabawne filmiki, a także braliśmy udział w przygotowanym przez Glorię quizie Kahoot. Czy wiecie, że w Argentynie za kilkanaście dni zaczynają się letnie wakacje?

Spotkanie odbyło się w ramach innowacji „Meet my class, meet my culture” i jest kontynuacją z poprzedniego roku szkolnego. Warto wspomnieć, że uczniowie Glorii już w zeszłym roku przygotowali dla naszych uczniów życzenia z okazji Dnia Dziecka.