• Hip-hop

•                       Szanowni Państwo

Uczniowski Klub Sportowy RM Dance Sport ma przyjemność zaprosić Państwa pociechy na zajęcia taneczne, które będą odbywały się w Szkole Podstawowej w Brzeziej Łące.

We wrześniu dla wszystkich zajęcia będą bezpłatne.

Na zajęciach dzieci zapoznają się z tańcem nowoczesnym (Hip-Hop) jak i również z innymi stylami, które wykorzystujemy w formie rozgrzewki. Zajęcia poza aspektem zabawowym/sportowym, ukierunkowane są na zapoznanie z odpowiednimi nawykami kultury i prawidłowej postawy. Dzieci stają się częścią istniejących zespołu Little Stars. Dołączenie do klubu sportowego daje również możliwość kontynuowania współpracy na szczeblu sportowym w dalszym procesie edukacji. Prowadzimy sekcje sportowe, które uczestniczą w pokazach i zawodach na terenie kraju i zagranicą.

Aby zapisać się na zajęcia, prosimy wejść na stronę www.rmdance.pl i wypełnić formularz zapisu. Bezpośredni link do karty zgłoszeniowej i wszystkich dokumentów klubowych: http://rmdance.pl/zapisy/

Zajęcia odbywają się w piątki w godzinach 16:15-17:00 w Brzeziej Łące (dodatkowo dla chętnych możliwość dołączenia na zajęcia w Kiełczowie). -Little Stars

Nasza kadra to trenerzy posiadający ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi na każdym etapie edukacji. Tworzą ją utytułowani zawodnicy posiadający najwyższe międzynarodowe klasy taneczne. Mają również wykształcenie pedagogiczne, które jest nieodłącznym narzędziem w pracy z tak młodymi adeptami sportu.

Zapraszamy do wspólnej przygody z tańcem i zapoznaniem się z naszą pełną ofertą.

RM Dance s.c. Magdalena i Robert Magierowie

UKS RM Dance SPORT