• InstaLing

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w kolejnej edycji Programu InstaLing dla szkół i w nowoczesny oraz efektywny sposób uczą się słownictwa z języka angielskiego i niemieckiego.

Podstawowym założeniem aplikacji jest pomoc w krótkiej, kilku- bądź kilkunastominutowej, ale systematycznej codziennej pracy. Nauka odbywa się w formie quizu, który indywidualnie dobiera poziom trudności do aktualnych umiejętności ucznia, dzięki czemu dziecko nie jest ani przytłoczone nadmiarem nowego materiału, ani nie traci czasu na powtórki słówek, które już świetnie zna.

Patronat nad przedsięwzięciem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Więcej informacji na stronie: https://instaling.pl/

• Certyfikat Jakości Kształcenia dla szkoły

za semestr letni roku szkolnego 2020/2021