Zadania dla uczniów klasy 4-8

• Zadania dla uczniów klasy 4-8

• Drodzy Uczniowie

Decyzja o zamknięciu szkół była podyktowana troską o Wasze bezpieczeństwo. Nie jest to jednak czas dodatkowych ferii wiosennych, lecz nadal trwa rok szkolny. Nauczyciele będą umieszczać na stronie szkoły informacje o pracach/ zadaniach, które trzeba wykonać, zamieszczać karty pracy itp. oraz ustalać formę i czas sprawdzenia tych zadań. Będą też z Wami w kontakcie przez e- dziennik/ e-mail/ media społecznościowe - w zależności od indywidualnych ustaleń i preferencji każdego nauczyciela.

Pamiętajcie, że to są zadania obowiazkowe!

Na platformie Ministerstwa Edukacji Narodowej e-podreczniki dostępne są e-materiały do wykorzystania przez uczniów do samodzielnej nauki. Epodręczniki.pl to biblioteka bezpłatnych, sprawdzonych, zgodnych z aktualną podstawą programową materiałów edukacyjnych. Zachęcam do skorzystsania z tych zasobów zwłaszcza uczniów klas 8.